Unsold
Lot 0113

Keith Haring - Montreux Jazz 1983 (Pink)

Keith Haring - Montreux Jazz 1983 (Pink)_x000D_
_x000D_
Sérigraphie sur papier_x000D_
Signée dans la planche_x000D_
Non numérotée_x000D_
Imprimeur Uldry, Berne_x000D_
100 x 70 cm_x000D_
_x000D_
Silkscreen on paper_x000D_
Plate-signed & not numbered_x000D_
Printed by Uldry, Bern_x000D_
100 x 70 cm
Date
16 Feb 2020
Location
Switzerland, Neuchatel

Suggested Available Lots