Schatting / Estimate : 0 - 20 Lot (6) Chinees en Japans porselein met oa een gemerkt Chinese gedekselde bowl met polychroom decor (hoogte : 14,5 cm) || six pieces of Chinese and Japanese porcelain amongst which a marked Chinese republic period lidded bowl
04 May 2024
Belgium, Antwerpen
04 May 2024
Belgium, Antwerpen