LOT 19
Lot de deux chapiteaux en pierre sculptée.... - Lot 19 - MJV Soudant
Lot de deux chapiteaux en pierre sculptée. XIXème siècle. Dimensions : +/- 30 x 30 x 30 cm.
NL: Kavel van twee gebeeldhouwde stenen kapitelen. Negentiende eeuw. Afmetingen: +/- 30 x 30 x 30 cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes