Schatting / Estimate : 0 - 50 Lot van twee achttiende eeuwse borden in faïence van Delft met blauwwit decor, één (gemerkt) met tuindecor en één met Kalvariescène - diameter : 22,5 cm || two 18th Cent. plates in ceramic from Delft with a blue-white decor

04 May 2024
Belgium, Antwerpen

04 May 2024
Belgium, Antwerpen