LOT 72

Louis Visser en onbekende maker (20ste eeuw) 2x, Jaguar en BMW

Louis Visser en onbekende maker (20ste eeuw) 2x

Jaguar en BMW

Beide gesigneerd

litho, 43x63 cm en 50x70 cm (afm. excl. lijst)

Een met gebroken glas.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Jaguar en BMW

Beide gesigneerd

Een met gebroken glas.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague