LOT 24

Machiel Hagedoorn (1911-1988)

Titel:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)

Omschrijving:
Zicht op een stad in de sneeuw met wandelende figuren, gesigneerd l.o. Grafiet en aquarel op papier, 23,5 x 30,5 cm.Machiel Hagedoorn (1911-1988)

Afmetingen:
Grafiet en aquarel op papier, 23,5 x 30,5 cm.

Kunstenaar:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Titel:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)

Omschrijving:

Afmetingen:

Kunstenaar:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam