Netherlands

Lot 2153 Netherlands

NVPH580

Description

580, 583/587, 607/611 en 643/644, diverse uitgaven, allen met hoekvelrand waarop de handtekening van de ontwerper, postfris, pracht ex., waarschijnlijk UNIEKE ex.!! in map

03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg

Lot 2153 Netherlands

NVPH580

Description

03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg