Nic Jonk (1928-1994), Een bronzen beeld van vrouw met kind

Het gepatineerd bronzen beeld van een gehurkte vrouw met kind op rechthoekige houten basement. Gesigneerd en gedateerd langs de onderzijde.

Beeld: 18 x 17 x 14 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Beeld: 18 x 17 x 14 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague