LOT 67

Otto B. de Kat (1907-1995) (2x), I. Stilleven met paddestoelen; II. Herfst stilleven

I. Stilleven met paddestoelen; II. Herfst stilleven

Painter / Artist / School

Otto B. de Kat (1907-1995) (2x)

Technique / Size

I. aquarel, 31x43,5 cm (met lijst: 62,5x77 cm); II. aquarel, 34x50 cm (met lijst: 62,5x77 cm)

Signature / Dating

I. gesigneerd 'de Kat '88' (linksonder); II. gesigneerd en gedateerd 'Otto B. de Kat '86' (rechtsonder) en gedateerd '26 - I'/86' (linksonder)

Extra Text

Conditie: papier vergeeld, verder goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague