Otto B. de Kat (1907-1995) (2x), I. Stilleven met paddestoelen; II. Herfst stilleven
I. Stilleven met paddestoelen; II. Herfst stilleven
Painter / Artist / School
Otto B. de Kat (1907-1995) (2x)
Technique / Size
I. aquarel, 31x43,5 cm (met lijst: 62,5x77 cm); II. aquarel, 34x50 cm (met lijst: 62,5x77 cm)
Signature / Dating
I. gesigneerd 'de Kat '88' (linksonder); II. gesigneerd en gedateerd 'Otto B. de Kat '86' (rechtsonder) en gedateerd '26 - I'/86' (linksonder)
Extra Text
Conditie: papier vergeeld, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text