LOT 1804
Veckans auktion
PARTI med smurfar, Peyo, Västtyskland
Höjd 3 - 8 cm.
Condition report: Skador förekommer. Bruksslitage.
01 Apr 2024
Sweden, Vasteras
Höjd 3 - 8 cm.
01 Apr 2024
Sweden, Vasteras