1: BYRÅ, "Modell No 555"... Estimate: Login
2: SIDOBORD, "Modell No 551"... Estimate: Login
3: BYRÅSPEGEL, "Modell No 556"... Estimate: Login
4: BORDSSPEGEL, Sverige, rokoko... Estimate: Login
5: SPEGELLAMPETTER, ett par... Estimate: Login
6: FÅTÖLJER, ett par, 1940/1950-tal Estimate: Login
7: PELARBORD, alm, 1920/1930-tal Estimate: Login
8: BORD, alm med intarsiadekor... Estimate: Login
9: EMMAFÅTÖLJ, 1950/1960-tal Estimate: Login
10: MATBORD, gustaviansk stil... Estimate: Login
11: STOLAR, 6 st, den s.k... Estimate: Login
12: STOLAR, ett par, möjligen... Estimate: Login
13: GUNGSTOL, alm, 1940-tal Estimate: Login
14: SPEGEL, Karl-Johan... Estimate: Login
15: INGEMAR RELLING, fåtölj... Estimate: Login
16: BORD, barockstil, 1800/1900-tal Estimate: Login
17: HERRBYRÅ, mahogny, jugend... Estimate: Login
18: CARL ÖJERSTAM, stolar, 6 st... Estimate: Login
19: HÖRNSOFFA, 2000-tal Estimate: Login
20: SOFFBORD, "Napoli", Kleppe... Estimate: Login
21: STOLAR, 6 st, 2000-tal Estimate: Login
22: MATBORD, 2000-tal Estimate: Login
23: MATBORD, mahogny, gustaviansk... Estimate: Login
24: STOLAR, 6 st, gustaviansk... Estimate: Login
25: BORD, ett par, valnöt, 1900-tal Estimate: Login
26: PIEDESTAL, bemålad, 1900-tal Estimate: Login
27: PIEDESTAL, ek, 1900-tal Estimate: Login
28: PINNSTOLAR, 4 st, nyrenässans... Estimate: Login
29: KONSOLLBORD med stenskiva... Estimate: Login
30: PIEDESTAL, förgylld och... Estimate: Login
31: MATBORD, valnöt, rokokostil... Estimate: Login
32: GOLVHÖRNSKÅP med vitrindel... Estimate: Login
33: BYRÅ, mahogny, rokokostil... Estimate: Login
34: PIEDESTAL, jugend, 1930-tal Estimate: Login
35: SPEGEL, teak, Frösöke, AB... Estimate: Login
36: HERRBETJÄNT, bok, Fratelli... Estimate: Login
37: GOLVHÖRNSKÅP, gustaviansk... Estimate: Login
38: SOFFBORD, bemålad furu... Estimate: Login
39: HELENE TIEDEMANN, Karmfåtölj... Estimate: Login
40: BRICKBORD, nyrenässans... Estimate: Login
41: SÄNGBORD / POTTSKÅP, med... Estimate: Login
42: SPEGEL med KONSOLBORD, jugend... Estimate: Login
43: SÄNGGAVEL, rokokostil Estimate: Login
44: STOL, gustaviansk stil... Estimate: Login
45: STOLAR, ett par... Estimate: Login
46: VÄGGHÖRNSKÅP, bemålad furu... Estimate: Login
47: BYRÅ, bonad björk &... Estimate: Login
48: SPEGEL av fönsterbåge, 1800-tal Estimate: Login
49: HÖRNHYLLA för väggmontage... Estimate: Login
50: SKÅP, bonad björk, 1920/1930-tal Estimate: Login
51: BYRÅ, teak, 1950-tal Estimate: Login
52: SIDEBOARD, bonad björk... Estimate: Login
53: LOUNGEGRUPP, rotting, 2000-tal Estimate: Login
54: SOFFBORD, rotting, 2000-tal Estimate: Login
55: VITRINSKÅP, mahogny... Estimate: Login
56: SKEPPSKOMMOD med vattentank... Estimate: Login
57: SOFFBORD, med marmorskiva... Estimate: Login
58: SOFFBORD, med marmorskiva... Estimate: Login
59: SOFFBORD, med marmorskiva... Estimate: Login
60: BLOMBORD med fontän... Estimate: Login
61: PALL, AB Slätte Möbler, 1960-tal Estimate: Login
62: SOFFA, bemålad furu, jugend... Estimate: Login
63: SKÅP, bemålad furu, jugend... Estimate: Login
64: DAGBÄDD, gjutjärn, nyrokoko... Estimate: Login
65: VÄGGHÖRNSKÅP, kurbits, daterad... Estimate: Login
66: SATSBORD, 3 delar, rokokostil... Estimate: Login
67: SALONGSBORD, nyrenässans... Estimate: Login
68: SATSBORD, 3 delar, rokokostil... Estimate: Login
69: GUNGSTOL, 1900-talets mitt Estimate: Login
70: HALMÖBEL, 1900-talets andra... Estimate: Login
71: MATBORD med glasskiva, 2000-tal Estimate: Login
72: STOLAR, 4 st, ek, konstläder... Estimate: Login