PIERRE ALECHINSKY (né en 1927) & CARL HENNING PEDERSEN (1913-2007)
L'été Indien III.
Eau-forte et aquatinte en couleurs.
Signée, datée et dédicacée. Imp. Atelier R.L.D. (Robert et Lydie Dutrou), Paris. Ed. R.L.D., Parly, France.
Ets en aquatint in kleur.
Gesigneerd, gedateerd en opgedragen. Gedrukt door Atelier R.L.D. (Robert en Lydie Dutrou), Parijs.
Éditions R.L.D., Parly, Frankrijk.
67,5 x 53 cm (image)
94 x 67,5 cm (feuille)
L'été Indien III.
Ets en aquatint in kleur.
67,5 x 53 cm (image)
94 x 67,5 cm (feuille)