Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Lot 10285 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Description

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejérŠl. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) à vegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejérŠl. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest