LOT 301
Veckans auktion
TAKLAMPA, metall, 1900-tal
Behängd med prismor, fem ljuspunkter
Condition report: Bruksslitage
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras