LOT 915
Veckans auktion
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, "Tulpan", Kosta Boda
Märkt i dekor.
Condition report: Nagg, se bild.
Height: 36 cm
Diameter: 11 cm
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras
Märkt i dekor.
Height: 36 cm
Diameter: 11 cm
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras