Venetian school, 17th century

Venetian school, 17th century

THE TRIUMPH OF VENUS

oil on canvas, cm 108x140

Scuola veneta, sec. XVII

TRIONFO DI VENERE

olio su tela, cm 108x140

Venetian school, 17th century

THE TRIUMPH OF VENUS

oil on canvas, cm 108x140

Scuola veneta, sec. XVII

TRIONFO DI VENERE

olio su tela, cm 108x140

15 May 2024
Italy, Firenze

Venetian school, 17th century

THE TRIUMPH OF VENUS

oil on canvas, cm 108x140

Scuola veneta, sec. XVII

TRIONFO DI VENERE

olio su tela, cm 108x140

Venetian school, 17th century

THE TRIUMPH OF VENUS

oil on canvas, cm 108x140

Scuola veneta, sec. XVII

TRIONFO DI VENERE

olio su tela, cm 108x140

15 May 2024
Italy, Firenze