LOT 4

Willem Steelink (jr.) (1856-1928), Schaapsherder

Schaapsherder

Painter / Artist / School

Willem Steelink (jr.) (1856-1928)

Technique / Size

aquarel, 20x29,5 cm (met lijst: 33x43 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'W. Steelink/1922' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: papier vergeeld en enig gebobbeld, verder goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Schaapsherder

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague