LOT 320
Månadsauktion 7 april
Ytterfoder 4 stycken
varav en Wilhelm Kåge, Gustavsberg 1920-tal, höjd 16,5, en rokokomodell Rörstrand, höjd 17 (krackelyr), 1 par Karlskrona/UE, höjd 16, proveniens: storsamlaren Leif Jonsson, Vaggeryd
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping