LOT 473
Månadsauktion 7 april
Ytterfoder 5 stycken
tidigt 1900-tal bla. jugend, varav en Gustavsberg, proveniens: storsamlaren Leif Jonsson, Vaggeryd
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping