Zes Chinese famille verte porseleinen kop en schotels

Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.

Waarvan een paar kop en schotels met tuindecor en cafe au lait op de buitenzijde, een paar met waterlandschap met vogels en zeemleer fondkleur op de buitenzijde, en twee kop en schotels met tuinen en florale motieven. Allen gemerkt.

Kangxi periode, ca. 1700, China

Kops: H van 4,4 tot 5,5 cm, Schotels: D van 12,5 tot 13 cm

Meeste met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

25 Mar 2024
Netherlands, Hague