LOT 63
staand horloge in mahonie gefineerde kast met biesintarsia, voorzien van bronzen wijzerplaat met verzilverde cijferring, uitgerust met cilinderspeelwerk met in totaal 12 bellen, adres: Steven Hoogendijk, Rotterdam, 18e eeuw, h. 300 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum