LOT 61

wortelnoten vitrinekast bekroond met gestoken cartouche waaronder beglaasde deur met roedeverdeling en 3 laden in de dubbelgebogen onderkast, rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 205, br. 116, d. 34 cm

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum