2361: Italië, paar vergulde... Estimate: Login
2362: Italie, paar metalen... Estimate: Login
2363: Frankrijk, verguld houten... Estimate: Login
2364: Mogelijk Italë, gefaceteerde... Estimate: Login
2365: Italië, kapitaal gestoken... Estimate: Login
2366: Notenhouten guéridon, ca. 1900. Estimate: Login
2367: Frankrijk, een paar houten... Estimate: Login
2368: Frankrijk, kapitale gipsen... Estimate: Login
2369: Frankrijk, groen gelakt houten... Estimate: Login
2370: Frankrijk, een stel polychroom... Estimate: Login
2371: Een paar latoenkoperen en... Estimate: Login
2372: Frankrijk, paar deels verguld... Estimate: Login
2373: Een met wilgen tenen ovaal... Estimate: Login
2374: Frankrijk, geaquarelleerd... Estimate: Login
2375: Gestoken eikenhouten... Estimate: Login
2376: Gekapte 'Alliantie'... Estimate: Login
2377: Een paar bronzen éénlichts... Estimate: Login
2378: Frankrijk, handwerk diorama... Estimate: Login
2379: Eikenhouten miniatuur... Estimate: Login
2380: Notenhouten miniatuur commode... Estimate: Login
2381: Collectie houten meubel... Estimate: Login
2382: Collectie houten meubel... Estimate: Login
2383: Holland, geel koperen... Estimate: Login
2384: Collectie eikenhouten meubel... Estimate: Login
2385: Holland, gesmede en gepolijste... Estimate: Login
2386: Beukenhouten schaaf, ged. 1842; Estimate: Login
2387: Hollandse school, ca. 1800... Estimate: Login
2388: Paar houten-latoenkoperen... Estimate: Login
2389: Frankrijk, paar ijzeren zwart... Estimate: Login
2390: Olijfhouten schrijfkist, 17e... Estimate: Login
2391: Frankrijk, grijs gelakt houten... Estimate: Login
2392: Frankrijk, koperen bouillotte... Estimate: Login
2393: Duitsland, Fer de Berlin... Estimate: Login
2394: Gipsen buste van Marianne, de... Estimate: Login
2395: Wit marmeren mannenbuste naar... Estimate: Login
2396: Duitsland, gestoken houten... Estimate: Login
2397: Een stel gedreven en geponste... Estimate: Login
2398: Holland, drie geel koperen... Estimate: Login
2399: Duitsland, een gestoken houten... Estimate: Login
2400: Frankrijk, kristallen geslepen... Estimate: Login
2401: Groen en verguld gelakt houten... Estimate: Login
2402: Mahoniehouten torchère, Louis... Estimate: Login
2403: Frankrijk, bruin gepatineerd... Estimate: Login
2404: Frankrijk, blauw wit... Estimate: Login
2405: Bruin gepatineerd metalen... Estimate: Login
2406: Polychroom beschilderd en... Estimate: Login
2407: Grenen- en eikenhouten... Estimate: Login
2408: Rijk gestoken koloniale... Estimate: Login
2409: Italië, paar houten rijk... Estimate: Login
2410: Frankrijk, paar gekapte stenen... Estimate: Login
2411: Frankrijk, Daniel Dupuis... Estimate: Login
2412: Italië, gestoken lindehouten... Estimate: Login
2413: Italië, houten gestoken... Estimate: Login
2414: Italie, paar polychroom en... Estimate: Login
2415: Frankrijk, groen gepatineerd... Estimate: Login
2416: Duitsland, bruin gepatineerd... Estimate: Login
2417: Italië, houten gestoken... Estimate: Login
2418: Gestoken houten wagenschot... Estimate: Login
2419: Houten gestoken wagenschot... Estimate: Login
2421: Kapitale smeedijzeren... Estimate: Login
2422: Frankrijk, met wol geborduurde... Estimate: Login
2423: Notenhouten schildersezel, 19e... Estimate: Login
2424: Een met wortennoten houten... Estimate: Login
2425: Rijnlanden, een zeldzame... Estimate: Login
2426: Limoges, gelobd emaille... Estimate: Login
2427: Frankrijk, Limoges, emaille... Estimate: Login
2428: Frankrijk, Limoges, emaille... Estimate: Login
2429: Frankrijk, Limoges, emaill... Estimate: Login
2430: Noord Europa, mogelijk Vlaams... Estimate: Login
2431: Frankrijk, ivoren Corpus... Estimate: Login
2432: Spanje, polychroom... Estimate: Login
2433: Zuid-Europa, polychroom... Estimate: Login