2434: Frankrijk, Limoges, emaille... Estimate: Login
2435: Spanje, verguld en gestoken... Estimate: Login
2436: Gestoken vruchtenhouten... Estimate: Login
2437: Antiek eikenhouten beelden... Estimate: Login
2438: Gestoken houten sculptuur, ca... Estimate: Login
2439: Spanje, polychroom... Estimate: Login
2440: Jeruzalem, crucifix op... Estimate: Login
2441: Italië, een processie pop... Estimate: Login
2442: Gestoken eikenhouten... Estimate: Login
2443: Gestoken eikenhouten... Estimate: Login
2444: Eikenhouten sculptuur, vroeg... Estimate: Login
2445: Polychroom houten sculptuur... Estimate: Login
2446: Gegoten stenen sculptuur in... Estimate: Login
2447: Noord Frankrijk, zandstenen... Estimate: Login
2448: Zuid Duitsland, gestoken... Estimate: Login
2449: Neurenberg, gedreven en... Estimate: Login
2450: Spanje, kapitaal kruis, 19e eeuw Estimate: Login
2451: Rusland, Ikoon, 18e eeuw; Estimate: Login
2452: Rusland, ikoon, vroeg 19e eeuw; Estimate: Login
2453: Rusland, messing en... Estimate: Login
2454: Rusland, geemailleerde... Estimate: Login
2455: Rusland, ajour messing... Estimate: Login
2456: Collectie messing reisikonen... Estimate: Login
2457: Rusland,twee kleine ikonen... Estimate: Login
2458: Twee antiek houten Corpus... Estimate: Login
2459: Italië, albasten plaquette... Estimate: Login
2461: Italiaanse School... Estimate: Login
2462: Wasili Wasin (geb. 1957... Estimate: Login
2463: Rusland, kalender ikoon voor... Estimate: Login
2464: Rusland, ikoon, 19e eeuw; Estimate: Login
2465: Frankrijk, ivoren Corpus... Estimate: Login
2466: Antiek ivoren corpus en... Estimate: Login
2467: Vruchtenhouten heiligenbeeld... Estimate: Login
2468: Langwerpig (altaar?)kleed Estimate: Login
2469: Uitgebreide kerstgroep... Estimate: Login
2470: Staand Jezuskind, begin 18e eeuw Estimate: Login
2471: Spanje, houten corpus, 15e eeuw Estimate: Login
2472: Rusland, serie van drie... Estimate: Login
2473: Zuid Europa, houten gestoken... Estimate: Login
2474: Frankrijk, ivoren gestoken... Estimate: Login
2475: Rusland, twee ikonen, 19e/20e... Estimate: Login
2476: Rusland, Anastasis ikoon, 19e... Estimate: Login
2477: Rusland, feestdagenikoon, 19e... Estimate: Login
2478: Rusland, ikoon, 19e eeuw; Estimate: Login
2479: Griekenland, geëmailleerde... Estimate: Login
2480: Rusland, ikoon, ca. 1800; Estimate: Login
2481: Rusland, ikoon, 19e eeuw; Estimate: Login
2483: Frankrijk, sculptuur van een... Estimate: Login
2500: Frankrijk, blauw wit aardewerk... Estimate: Login
2501: Delft, aardewerk knobbelvaas... Estimate: Login
2502: Delft, een blauw-wit... Estimate: Login
2503: Italie, Montelupo, majolica... Estimate: Login
2504: Delft, een paar blauw-wit... Estimate: Login
2506: Delft, acht aardewerk borden... Estimate: Login
2508: Delft, serie van drie... Estimate: Login
2509: Delft, serie van drie... Estimate: Login
2510: Delft, een blauw-wit... Estimate: Login
2511: Delft, een blauw-wit... Estimate: Login
2512: Delft, een witgeglazuurd... Estimate: Login
2513: Duitsland, aardewerk... Estimate: Login
2514: Paar aardewerk kalebasvazen... Estimate: Login
2516: Delft/Hanau, blauw-wit... Estimate: Login
2517: Collectie polychrome... Estimate: Login
2518: Frankrijk / België... Estimate: Login
2520: Tichelaar, polychroom... Estimate: Login
2521: De Porceleyne Fles, twee blauw... Estimate: Login
2523: Holland, een mangaan en... Estimate: Login
2524: Twaalf blauw aardewerk tegels... Estimate: Login
2525: Collectie van twintig... Estimate: Login
2529: Meissen, ovale porseleinen... Estimate: Login
2530: Meissen, porseleinen inkstel... Estimate: Login
2531: Frankrijk, paar wit en verguld... Estimate: Login