LOT 111
Veckans auktion
JOSEF FRANK, matbord, "Modell 1020", almrot, Firma Svenskt Tenn
Skiva i almrotsfanér. Brännmärkt. Underrede i alm.
Condition report: Bruksslitage. Märken på ben. Märke på skiva ( se bilder )
Height: 72 cm
Diameter: 145 cm
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras
Height: 72 cm
Diameter: 145 cm
21 Apr 2024
Sweden, Vasteras