JOSEF FRANK, matbord, "Modell 1020", almrot, Firma Svenskt Tenn

Skiva i almrotsfanér. Brännmärkt. Underrede i alm.

Condition report: Bruksslitage. Märken på ben. Märke på skiva ( se bilder )
Height: 72 cm
Diameter: 145 cm

21 Apr 2024
Sweden, Vasteras

Height: 72 cm
Diameter: 145 cm

21 Apr 2024
Sweden, Vasteras