LOT 40
rechthoekige spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met vaasornament en bladmotieven, Louis XVI-stijl, h. 164, br. 64 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum