LOT 5117
Chinees porseleinen famille verte bord met bloemdecor, gemerkt, Kangxi -bodem doorboord en diverse haarlijnen-, 4 x 22 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht