LOT 48
Hollandse School 20e eeuw
Portret van een heer met sigaar gezeten in een groene stoel. Gesigneerd A. Voller en gedateerd 1936 l.b.
Afmeting: Doek 54,5 x 69,6 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam