LOT 16
YTTERFODER
Patinerad vitmetall med dekor i relief av vilda djur. 1900-talets första hälft. Diameter ca 40 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona