LOT 16
gestoken en vergulde houten armfauteuil met gebloemde goudkleurige stoffering, regence-stijl, 19e/20e eeuw
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum