1: Jan Burgerhout (1919-1981) Estimate: Login
2: Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Estimate: Login
3: R. Muslinov Estimate: Login
4: Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Estimate: Login
5: Hollandse school, 19de eeuw Estimate: Login
6: J. van Doorn (1911-1993) Estimate: Login
7: Willem Bos (1906-1977) Estimate: Login
8: Gesigneerd "Madina", Russische... Estimate: Login
9: Leo Blok (geb. Rotterdam 1935) Estimate: Login
10: Pie Wilhelmus (1926-2003) Estimate: Login
11: Harry Zeegers (1929) Estimate: Login
12: Hollandse school, 21ste eeuw Estimate: Login
13: Anton Verhoeven (1920-2006) Estimate: Login
14: A. Meerman (21ste eeuw) Estimate: Login
15: Jaap Muller (1970) Estimate: Login
16: Hollandse school, 20e eeuw Estimate: Login
17: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
18: Belgische School 20e eeuw Estimate: Login
19: Hollandse school, 20ste eeuw Estimate: Login
20: Frans Ruwel (1912-1987) Estimate: Login
21: Wim Bartelts (Rotterdam, 20ste... Estimate: Login
22: Maarten Kemper (1944-1982) Estimate: Login
23: Maarten Kemper (1944-1982) Estimate: Login
24: Maarten Kemper (1944-1982) Estimate: Login
25: Maarten Kemper (1944-1982) Estimate: Login
26: Gesigneerd 'Eduard Panov'... Estimate: Login
27: Gesigneerd 'Eduard Panov'... Estimate: Login
28: Gesigneerd 'Eduard Panov'... Estimate: Login
29: Willem van der Burch (20e eeuw) Estimate: Login
30: Indonesische school, 20e eeuw. Estimate: Login
31: Anthony Keizer (1897-1961) Estimate: Login
32: Europese school, 20e eeuw Estimate: Login
33: Jan Wittenberg (1886-1963) Estimate: Login
34: Diverse kunstenaars Estimate: Login
35: Phillip Henry Rideout... Estimate: Login
36: Phillip Henry Rideout... Estimate: Login
37: Onbekend Estimate: Login
38: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
39: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
40: Hendrikus Elias Roodenburg... Estimate: Login
41: Hollandse School, 19e eeuw Estimate: Login
42: T.F.J. (Dick) Carlier... Estimate: Login
43: Aart Bijl (1885-1962) Estimate: Login
44: H. van Gessel Estimate: Login
45: Jan Theodorus Giessen... Estimate: Login
46: Paulus Adriaan Gildemeester... Estimate: Login
47: Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Estimate: Login
48: Hollandse school, 19de eeuw Estimate: Login
49: Wim Bos (1906-1977) Estimate: Login
50: Jan Bleijs (1868-1952) Estimate: Login
51: Pieter van Borselen (1802-1873) Estimate: Login
52: Paul Hauptmann (1887-1958) Estimate: Login
53: Franklin White (1892-1975) Estimate: Login
54: Europese school, 20e eeuw Estimate: Login
55: Europese School (mid. 20e eeuw). Estimate: Login
56: Hollandse School, 1e helft 20e... Estimate: Login
57: Onbekend Estimate: Login
58: Onduidelijk gesigneerd Estimate: Login
59: Albert Jozef Claeys (1889-1967) Estimate: Login
60: Europese school, 20ste eeuw Estimate: Login
61: Christian Snijders (1881-1943) Estimate: Login
62: Jan Sirks (1885-1938) Estimate: Login
63: Anton van Unen (1918-2010) Estimate: Login
64: Onduidelijk gesigneerd Estimate: Login
65: Saiman Dullah (1954) Estimate: Login
66: Saiman Dullah (1954) Estimate: Login
67: G.J. Verheul Estimate: Login
68: Europese school Estimate: Login
69: Johannes Jacobus Hendrikus... Estimate: Login
70: Jan Kelderman (1914-1990) Estimate: Login
71: Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Estimate: Login
72: Gesigneerd 'Van Deventer' Estimate: Login