1: J. P. Heijligers (1808-1836) Estimate: Login
2: G.J.A van Reede (1929-1998) Estimate: Login
3: W. Schuller Estimate: Login
4: Kopie naar Federigo Andreotti... Estimate: Login
5: J. van Dael Estimate: Login
6: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
7: Naar Carle Vernet Estimate: Login
8: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
9: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
10: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
11: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
12: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
13: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
14: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
15: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
16: Hendrikus Elias Roodenburg... Estimate: Login
17: Jan Harm Weyns (1864-1945) Estimate: Login
18: Anthonie Pieter Schotel... Estimate: Login
19: Willem Temperman (1882-1947) Estimate: Login
20: H.P. Berlage (1856-1934) Estimate: Login
21: Hendrikus Elias Roodenburg... Estimate: Login
22: W. A. Lammers (1857-1913) Estimate: Login
23: Richard Simkin (1850–1926) Estimate: Login
24: Europese school, gesigneerd... Estimate: Login
25: Gesigneerd G. Brons Estimate: Login
26: Arie Zwart (1903-1981) Estimate: Login
27: Henk Dekker (1897-1974) Estimate: Login
28: W.F. Hulk Estimate: Login
29: Jan de Jonge Estimate: Login
30: Hollandse school Estimate: Login
31: Europese school Estimate: Login
32: P. Wagemans Estimate: Login
33: J.P Molenaar (1914-1990) Estimate: Login
34: G. Nijland (1931) Estimate: Login
35: H. ten Hoven Estimate: Login
36: Hollandse school Estimate: Login
37: Hollandse school Estimate: Login
38: J. v. Vliet Estimate: Login
39: Kopie naar Jan Voerman... Estimate: Login
40: Daalman Estimate: Login
41: A.Spoon Estimate: Login
42: Willem Adrianus Fabri... Estimate: Login
43: Willem Adrianus Fabri... Estimate: Login
44: Renate Koblinger-Drobar (1943) Estimate: Login
45: W. van der Linden Estimate: Login
46: Toon Koster Estimate: Login
47: Europese school Estimate: Login
48: L.C. Westhoff Estimate: Login
49: Arie Meuldijk Estimate: Login
51: Siem Schaeffer (1924-2005) Estimate: Login
52: Jan Baartmans (1898-1968) Estimate: Login
53: Jan Baartmans (1898-1968) Estimate: Login
54: Iconografie Estimate: Login
55: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
56: Jacobus Johannes Doeser... Estimate: Login
57: M.P. Bolton Estimate: Login
58: Adrianus Marijnissen (1899-1978) Estimate: Login
59: Rob van Dijk Estimate: Login
60: Hollandse school Estimate: Login
61: Gesigneerd 'A van Unen' Estimate: Login
62: Onbekend Estimate: Login
63: Hollandse School 19e eeuw Estimate: Login
64: Hollandse school Estimate: Login
65: Albert Klein Sprokkelhorst... Estimate: Login
66: Antony Beek (1882 - 1954) Estimate: Login
67: Ronald Peters (1937-2003) Estimate: Login
68: Meeuwis van Buuren (1902-1992) Estimate: Login
69: Hollandse school 20e eeuw Estimate: Login
70: A.Briet Estimate: Login
71: W. Mittelhober Estimate: Login
72: Van Abcoude Estimate: Login
73: Hollandse school Estimate: Login