41583365: A.H. van de Tak (1816-1897) -... Estimate: Login
41668113: Escuela española, siglo XVIII... Estimate: Login
41674981: Willem Jilt (Jilts) Pol... Estimate: Login
41752503: Andrea Del Sarto (1486-1530)... Estimate: Login
41785967: Theodore Cériez (1832-1904) -... Estimate: Login
41807271: Henri Genois (XIX-XX) -... Estimate: Login
41818953: Ecole française du XVIIIe... Estimate: Login
41852209: Ekke Kleima (1899-1958)... Estimate: Login
41871211: Willem de Zwart (1862-1931) -... Estimate: Login
41873587: École italienne vers 1800 -... Estimate: Login
41938955: Escuela española, siglo XX -... Estimate: Login
42005415: Marcel Stobbaerts (1899-1979)... Estimate: Login
42034173: Constantin Terechkovitch... Estimate: Login
42059829: Norbert Schrödl (1842-1912)... Estimate: Login
42119101: John Thomas Young Gilroy... Estimate: Login
42128927: Leopoldo Toniolo (1833-1908) -... Estimate: Login
42134427: Edouard Moyse (1827-1908) -... Estimate: Login
42149375: Joaquín Agrasot Juan... Estimate: Login
42190169: English school, XIX century -... Estimate: Login
42191009: Joseph Hickel (1736-1807)... Estimate: Login
42218303: Scuola genovese del XVIII... Estimate: Login
42223371: Scuola Francese, XIX secolo -... Estimate: Login
42223919: Gabriel Nicolet (1856-1921) -... Estimate: Login
42226045: Ecole française vers 1800 -... Estimate: Login
42236007: Clément Serveau (1886-1927) -... Estimate: Login
42236589: Ramon Moscardó (1953) - Mujer... Estimate: Login
42239299: Ecole française vers 1900 -... Estimate: Login
42242917: Ramon Aguilar Moré (Barcelona... Estimate: Login
42249485: Carlo Jotti (1826-1905) -... Estimate: Login
42249705: Carlo Jotti (1826-1905) -... Estimate: Login
42250659: Toegeschreven aan Arthur... Estimate: Login
42251875: Ecole française du XIXe siecle... Estimate: Login
42252895: École française du XIXe siècle... Estimate: Login
42280283: Adolph Perdisch (1806-?) -... Estimate: Login
42292359: Ecole française du XVIIIe... Estimate: Login
42302283: Escuela Alemana (Principios... Estimate: Login
42317151: Ramón Ribas Rius (1903-1983) -... Estimate: Login
42330181: Eugene Leliepvre (XX) - Les... Estimate: Login
42331309: Santiago Soldevila Vidal -... Estimate: Login
42333835: Robert Savary (1920-2000) - Le... Estimate: Login